BESTUUR

Hieronder is alle informatie te vinden over de bestuursleden, onderverdeeld naar de verschillende categorieën. Het bestuur vergadert eens per maand over de uitvoering van alle activiteiten en de toekomst van de Crespon. Lijkt het je leuk om één van deze functies te vervullen, neem dan contact op met één van de bestuursleden. Ontzettend leerzaam en tevens een leuke aanvulling voor je CV!

Voorzitter
Pim de Boer
voorzitter@crespon.nl

06-42692693

 

Secretaris
Tessa Schouten
info@crespon.nl

06-42267985

 

Penningmeester
Stijn van Dijk/Jolanda Severs
penningmeester@crespon.nl
06-11596203/06-57016297

 

Algemeen Beheer
Dylan van Hazendonk
beheer@crespon.nl

06-38582339

Ontspanning
Sabine Dijkers
ontspanning@crespon.nl
06-28394559

 

Crevo
Esther van Egmond
crevo@crespon.nl
06-43261522


Sport
Lisan Landman
sport@crespon.nl
06-57654222

 

PR

Maaike van Veen

pr@crespon.nl

06-20517356

Ledenadministratie
Timon Tummers

ledenadministratie@crespon.nl

06-53155061