BESTUUR

Hieronder is alle informatie te vinden over de bestuursleden, onderverdeeld naar de verschillende categorieën. Het bestuur vergadert eens per maand over de uitvoering van alle activiteiten en de toekomst van de Crespon. Lijkt het je leuk om één van deze functies te vervullen, neem dan contact op met één van de bestuursleden. Ontzettend leerzaam en tevens een leuke aanvulling voor je CV!

Voorzitter
Jolanda Sever
voorzitter@crespon.nl

06-57016297

Secretaris
Sabine Dijkers
info@crespon.nl

06-28394559

 

Penningmeester
Stijn van Dijk/Tessa Schouten
penningmeester@crespon.nl
06-11596203/06-42267985

 

Algemeen Beheer
Dylan van Hazendonk
beheer@crespon.nl

06-38582339

Ontspanning
Ruben Hollander
ontspanning@crespon.nl
06-51437413

 

Crevo
Tom Immerzeel
crevo@crespon.nl
06-37455311


Sport
Petra Severs
sport@crespon.nl
06-46687284

 

PR

Maaike van Veen

pr@crespon.nl

06-20517356

Ledenadministratie
Timon Tummers

ledenadministratie@crespon.nl

06-53155061